Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Awantura na spotkaniu z Morawieckim, łokcie poszły w ruch. Wyborcom PiS nie spodobały się transparen

 
Awantura na spotkaniu z Morawieckim, łokcie poszły w ruch. Wyborcom PiS nie spodobały się transparenty: natemat.pl/237397,mateusz-morawiecki-w-garwolinie-przepychanki-wyborcow-pis-i-obywateli-rp. Dzięki za obejrzenie, zasubskrybuj więcej filmów: youtube.com/channel/UC_5QWqWq5O9eEYu9b1J9dKw?sub_confirmation=1 Rafał Badowski 05 maja 2018 Do awantury doszło na spotkaniu premiera Mateusza Morawieckiego w Garwolinie. Jego spotkanie z wyborcami skończyło się szarpaniną. Powodem nerwowej atmosfery było rozwinięcie przez Obywateli RP transparentów, które nie spodobały się wyborcom Prawa i Sprawiedliwości. Na jednym z transparentów skrót PiS oznaczał "Pycha i Szmal". Zdenerwowało to zwolenników PiS. Jeden z mężczyzn szarpał się z kobietą, która wyjęła transparent. Kolejny transparent był z napisem "Nie kłam", co tylko podgrzało atmosferę. Doszło do przepychanek, także pod budynkiem. Interweniowała policja. Morawiecki podczas spotkania mówił bardzo mało o Garwolinie. Za to przez kilkanaście minut chwalił się ułatwieniami dla przedsiębiorców, na przykład proporcjonalną do obrotu firmy składką na ZUS czy obniżką podatku CIT. Opowiadał też o wprowadzeniu e-recept, a także programu "Rolnik+", który ma na celu rozwój działalności gospodarczej na wsi. Co ciekawe, pierwotnie w spotkaniu miał wziąć udział lider PiS Jarosław Kaczyński. Ostatecznie jednak zjawił się tam szef rządu. Prosto po wizycie w Garwolinie Morawiecki pojechał do Jastrzębia Zdroju. W tamtejszej kopalni Zofiówka doszło do wstrząsu, w wyniku którego pod ziemią zostało uwięzionych kilku górników. źródło: Wirtualny Garwolin #Awantura, #spotkaniu, #Morawieckim, #łokcie, #poszły, #ruch, #Wyborcom, #spodobały, #transparenty #morawiecki, #transparentw, #mateusz, #doszo, #garwolinie, #obywateli, #przez, #przepychanki, #wyborcw, #spotkaniu

 


Cstuop sruio
 
Data pliku video: 2018-05-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat garwoliński - powiat w województwie mazowieckim z siedzibą w Garwolinie, w skład którego wchodzą gminy: Garwolin, Łaskarzew, Pilawa, Żelechów, Borowie, Górzno, Maciejowice, Miastków Kościelny, Parysów, Sobolew, Trojanów i Wilga.

Powiat zajmuje powierzchnię 1 284 km²; aż 63% tej powierzchni to użytki rolne, co czyni powiat obszarem typowo rolniczym. Powiat poszczycić sie może także doskonale rozwiniętym przemysłem - działa tu ok 7 tysięcy podmiorów gospodarczych, w tym firmy z kapitałem zagranicznym - np.fabryka kosmetyków "Avon Operations Polska".

Powiat garwoliński to także bogactwo zabytków architektonicznnych do których należą między innymi: klasycystyczny kościół z 1831 r. z barokową dzwonnicą w gminie Borowie, wiatrak z 1868 r. w Chrominie,  drewniany młyn wodny z początku XIX wieku w Kamionce, dwór z XVII wieku w Górznie, kościół gotycki z XV wieku w Miastkowie, drewniany kościół z 1708 r w gminie Sobolew i wiele innych.

Na terenie powiatu krzyżują się drogi krajowe 17 i 76.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola