Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sytuacje na drodze 001 - Garwolin (Lark FreeCam 5.0 FHD-GPS)

 
Filmik przeznaczony jest dla osób które chcą zobaczyć obraz z wideorejestratora Lark FreeCam 5.0 FHD-GPS oraz dla osób które przygotowują się do egzaminu na prawo jazdy kategorii B, by mogły zobaczyć różne zdarzenia drogowe. W tym wideo zobaczymy: grupę ludzi z dziećmi idącą ulicą (brak chodnika o odpowiedniej szerokości), najeżdżanie na linię podwójnie ciągłą, ograniczoną widoczność kierowcy wyjeżdżającego z ulicy podporządkowanej skutkującą wymuszeniem pierszeństwa, jazdę po ciasnej ulicy dwukierunkowej, korzystanie z lustra drogowego (przy młynie), skrzyżowania z pierszeństwem 90 stopni, ustępowanie pierszeństwa przejazdu. Link do mojej opinii o tym wideorejestratorze: gg.pl/dysk/AQObFTLGrmVlAAObFTLHEh0/Lark%20FreeCam%205.0%20FHD-GPS.pdf

 


Tomasz Konopek
 
Data pliku video: 2014-05-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat garwoliński - powiat w województwie mazowieckim z siedzibą w Garwolinie, w skład którego wchodzą gminy: Garwolin, Łaskarzew, Pilawa, Żelechów, Borowie, Górzno, Maciejowice, Miastków Kościelny, Parysów, Sobolew, Trojanów i Wilga.

Powiat zajmuje powierzchnię 1 284 km²; aż 63% tej powierzchni to użytki rolne, co czyni powiat obszarem typowo rolniczym. Powiat poszczycić sie może także doskonale rozwiniętym przemysłem - działa tu ok 7 tysięcy podmiorów gospodarczych, w tym firmy z kapitałem zagranicznym - np.fabryka kosmetyków "Avon Operations Polska".

Powiat garwoliński to także bogactwo zabytków architektonicznnych do których należą między innymi: klasycystyczny kościół z 1831 r. z barokową dzwonnicą w gminie Borowie, wiatrak z 1868 r. w Chrominie,  drewniany młyn wodny z początku XIX wieku w Kamionce, dwór z XVII wieku w Górznie, kościół gotycki z XV wieku w Miastkowie, drewniany kościół z 1708 r w gminie Sobolew i wiele innych.

Na terenie powiatu krzyżują się drogi krajowe 17 i 76.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola